Targi Hobby 2024 - Poznań

  1. FSO 2024-06-14 09:15:07

    Czejść

    Pewnego razu przyszła mnie myśl, żeby się wystawić na tegorocznych Targach Hobby i zgłosiłem się jako uczestnik. Rozmawiałem z organizatorem i generalnie jakościowo wymagania spełniam, ale niestety ilościowo już nie. Chcę wystawić około 10 modeli, natomiast organizator mówi, że dobrze by było między 50-100.

    Wobec tego organizator zaproponował, czy więcej chętnych z naszego forum by ze mną wystąpiło na tych targach.

    Jeśli bylibyście chętni, to dajcie mi znać tutaj, albo na priva, to mogę zadziałać. Ja wysłałem organizatorowi linka do swojej galerii z forum, więc wydaje mi się to dobrym i najszybszym sposobem na zaprezentowanie się.

    A czy ktoś z Was bawił już się w takie rzeczy? Ma przetarte szlaki w temacie? W sensie gdzie, jak, z kim, gablotki etc.?

    Targi mają być pod koniec października 2024.

    Pozdrawiam i na łączach.

  1. Wojok 2024-06-14 13:23:09

    Hejka,

    Co prawda, ja się na to na pewno nie załapię, ale interesuje mnie, czemu to ma służyć ?

    Targi, to targi - wiadomo - handel. Chcesz tam jakieś kontrakty zawierać ?

    Rozumiem - propagowanie hobby. Ale na targach, to chyba raczej robota wydawców ?

    Nie traktuj tego jako krytykę inicjatywy. Po prostu, nie bardzo łapię idei.

  1. PAN-KARTON 2024-06-14 21:36:22

    Nie traktuj tego jako krytykę inicjatywy. Po prostu, nie bardzo łapię idei.
    Wojok

    50-100 modeli ??? Zgadzam się z Wojok'iem. Co to za pomysł i dlaczego takie wymagania ?

    Może chodzi o modele niesklejone ? Jak to targi. Możesz odsprzedać swoją kolekcję z szuflady ? może to o to chodzi - nie wiem ? 

    Dla organizatora "stoisko" z kilkoma modelami to szkoda miejsca Kiedyś liznąłem trochę "targowych układów i zasad" - Poznań 1997-2001.

    Ciekawe czy ktoś z Naszego forum posiada około setki sklejonych modeli ? - Pochwalcie się ! Przy dobrych wiatrach 4-5 rocznie czyli minimum 20 lat ciągłego sklejania jak ktoś się wpisze to, z góry SZACUN + PODZIW + LEKKA ZAŁAMKA !!!

    Ciekawe czy ktoś z Naszego forum posiada około setki niesklejonych modeli ? - Pochwalcie się !  jak ktoś się wpisze to, z góry SZACUN + ZAZDRASZCZANIE !!!

    A może zrobimy "MINI TARGI" na forum. Pojawiają się ogłoszenia ale to nie targi

  1. FSO 2024-06-15 09:18:36

    Czejść

    Chęć mojego uczestnictwa wynika z dwóch powodów:

    1. Zaspokojenie niskich potrzeb - próżności. Wystawić się, aby się pochwalić tym co jest, a podobno już mogę.

    2. Nawiązanie kontaktów, wymiana doświadczeń - wiem, że są konkursy modelarskie, ale jeszcze nie miałem okazji uczestniczyć w żadnym w mojej okolicy.

    Piotrek chodzi o to, żeby łącznie minimum było 50-100 modeli, a nie żeby każdy miał tyle do pokazania .

    Nie mam zamiaru niczym tam handlować, ewentualnie coś kupię jak będzie coś ciekawego, ale nie chcę brać tam udziału w sensie komercyjnym.

  1. Wojok 2024-06-15 12:51:34

    ...wiem, że są konkursy modelarskie, ale jeszcze nie miałem okazji uczestniczyć w żadnym w mojej okolicy...

    FSO


    To jest właściwe miejsce, gdzie Twoja próżność dostanie odpowiednią ilość bodźców

Rezultaty 0 - 5 z 5 pozycji
Udostępnij temat: