Nowości z WAK - Leopard 2A5 i Spitfire HF Mk.VIII

 1. WAKpl 2020-02-25 10:49:25

  Od jutra będą dostępne dwa nowe WAKi:


  WAK 2/20 zawiera model czołgu Leopard 2A5 w skali 1:32 w polskim malowaniu. Autorem modelu jest Mariusz Grzywacz i jest on przeznaczony dla początkujących modelarzy i jest kontynuacją serii prostych pojazdów w tej skali. Do modelu będzie można nabyć wręgi (niestety w tym modelu już tego nie uniknęliśmy). Model będzie w Empikach pewnie od poniedziałku.
  Surówka w wykonaniu autora.  WAK 3/20 zawiera model samolotu Spitfire HF Mk.VIII w skali 1:33 w malowaniu maszyny S/Ldr Stanisława Skalskiego. Autorem modelu jest Marcin Dworzecki i jest on przeznaczony dla śrendniozaawansowanych modelarzy i jest kontynuacją serii prostych samolotów w tej skali. Do modelu będzie można nabyć wręgi oraz owiewkę. Model będzie w Empikach pod koniec marca.
  Surówka w wykonaniu Michała Szklarczyka.

  --

 1. primo 2020-02-26 18:02:59

  Najbardziej cieszę się ze Spitfire'a, grafika pana Marcina majstersztyk. Super, że w końcu pojawiła się i taka wersja i to jeszcze pustynna :-). Oby więcej jego projektów w Waszym wydawnictwie.

  Model jest dla średnio zaawansowanych, ale oddzielne powierzchnie sterowe będzie miał?

   

  Ps Pozwoliłem sobie usunąć kody do zdjęć bo u nas zdjęcia wrzuca się prosto z dysku kompa :-). Teraz można sobie pooglądać.

Rezultaty 0 - 2 z 2 pozycji
Udostępnij temat: