1. PAN-KARTON 2024-08-24 06:47:22

    Jest pomysł na nową odsłonę kalendarza kartonowki.pl na rok 2025.

    Przedstawię go w przeciągu max 6 dni ( muszę się wyrobić do 1-09-24 ) data tu nie ma znaczenia historycznego.

    Są zainteresowani przyjęciem takiego kolejnego gadżetu pod strzechy ? Po prawie roku Wiecie czy wydatek od 40 do 300zł ( bo takie zamówienia były ) jest poprawny z koncepcją idei i potrzebą zachodu ?

    Idea roku 2025 >>> każdy może trafić na 12 stronic K-25 bez blokady sędziowskiej / jury'owskiej... comin soon >>>>>>>>>>>

  1. Kikol77 2024-08-25 23:54:07

    Ja już jakoś się przyzwyczaiłem do kartonówkowego kalendarza na mojej ścianie, więc na bank zakupie kilka :D

  1. PAN-KARTON 2024-08-26 00:17:43

    Pomysł jest taki:

    Kalendarz w formacie A3 ścienny, tło będą to kamuflaże wojskowe, lub grafiki nawiązujące do pory roku ???

    Na każdej stronie miesiąca będą fotki z kartonówkowego MT - jest ich 52szt

    Jednak jeśli 5 na stronę, daje to 60szt. Czyli 8 modeli będzie musiało się pojawić z innej puli.

    Skoro K-24 był do października 2023 to myślę że znajdą się modele które trafią do 8 ramek które nie zazębia się z tygodniami danego miesiąca

    Szczegóły do ustalenia:

    a. czy podpisywać modele typem itp.

    b. zdjęcie do K-25 trafia dokładnie to samo co w galerii MT - jeśli ktoś będzie chciał dać inne, będzie musiał je przesłać do mnie do obróbki i wstawienia

    c. układ ramek w danym miesiącu będzie tak ustawiony aby jak najmniej zasłaniał model MT z danego tygodnia.

    d. Zgodnie z uwagami z zeszłego roku, pojawiły się pola na notatki Użytkownika

    e. sama numeracja dni jest mniejsza, bo nie to jest najważniejsze.

    f. w takiej formie nie musimy ograniczać modeli z poza JURY. W kalendarzu będzie każdy kto zdobył MT

    g. 12 stron bez okładki obniża koszt druku. Jeśli chcielibyście z okładką to zostaje tylko wybór MR  ( modelu roku )

    h. czekam na opinię i komentarze ! Jeżeli forma by odpowiadała to mogę czekać do końca listopada. Jak będą inne propozycje muszą trafić pod dyskusję do końca września.

    i. :) i co ważne nakład minimum 50 egzemplarzy, czyli czekam dodatkowo na jakieś deklaracje. Jak zainteresowania nie będzie, nie będzie i kalendarza - proste.

    Pewnie wszyscy sobie zadają pytanie co do CENY za szt. ?

    1szt to 35 zł + 20 zł przesyłką ( 4szt 140zł + 20zł InPost ) ------>>>>> płatność z góry do 10 XII 2024 - kasa nie wpłynie ? - wpłacającym oddam pieniądze i idę chowamy do szuflady.

    Nie zakładam w tym roku pieniędzy ze swoich za wydruk.

    ps:

    każde zdjęcie będzie opatrzone kodem QR odnoszącym do relacji. Jeśli relacji nie było będzie onfo " relacji brak". Oczywiście jeśli model zdobył inne wyróżnienia logo będzie dołączone do zdjęcia.

    Jestem otwarty na propozycje

     

  1. Wasia 2024-08-26 08:36:55

    ---

  1. PAN-KARTON 2024-08-26 09:28:33

    ---

    Kikol77

    ---

    Wasia

    No to jest Nas póki co trzech Muszkieterów. Każdy z Nas bierze po 15sztuk i pula praktycznie rozdana

Rezultaty 0 - 5 z 5 pozycji
Udostępnij temat: