Konkurs modeli kartonowych Oleśnica 7 - 8-2024

  1. Rumak 2024-09-09 07:29:04

    W dniach 7 - 8. 2024 odbył się w Oleśnicy konkurs modeli kartonowych oraz konkurencja Grand Prix Małego Modelarza. Załączam tylko kilka zdjęć z tej imprezy, gdyż pechowo rozładowała mi się bateria w aparacie.  Cóż, pech! Ogółem prezentowało się prawie 400 modeli. Niezbyt ładnie jest się chwalić, więc tylko krótko dodam, że mój model ORP Burza uzyskał dyplom i złoty medal, oraz otrzymał Puchar Grand Prix Małego Modelarza.

  1. tulipan740i 2024-09-09 09:58:14

    Na szczęście mnie bateria wytrzymała to mogę fotorelację uzupełnić. Pierwsze 33 fotki to plastik. 

  1. aragorn001 2024-09-10 20:35:23

    W dniach 7 - 8. 2024 odbył się w Oleśnicy konkurs modeli kartonowych oraz konkurencja Grand Prix Małego Modelarza. Załączam tylko kilka zdjęć z tej imprezy, gdyż pechowo rozładowała mi się bateria w aparacie.  Cóż, pech! Ogółem prezentowało się prawie 400 modeli. Niezbyt ładnie jest się chwalić, więc tylko krótko dodam, że mój model ORP Burza uzyskał dyplom i złoty medal, oraz otrzymał Puchar Grand Prix Małego Modelarza.

    Rumak


    Brawo Rumak, byłem i widziałem i Burzę i Abramsa!

  1. PAN-KARTON 2024-09-10 22:50:02

    Na szczęście mnie bateria wytrzymała to mogę fotorelację uzupełnić. Pierwsze 33 fotki to plastik. 

    tulipan740i

    Grzegorz a co Ty się nie chwalisz że, mistrzostwo "świata zdobyłeś" !

    Bo to drodzy Koledzy był konkurs międzynarodowy ! A jeśli nawet by był z Oleśnicy i okolic to nagroda jest każda cenna bo świadczy o uznaniu za włożoną pacę

    Gratuluje wszystkim co nawieźli medali, pucharów i dyplomów. Każdy konkurs niby blisko ale na wszystkich się być nie da

  1. tulipan740i 2024-09-11 09:14:50

    Grzegorz a co Ty się nie chwalisz że, mistrzostwo "świata zdobyłeś" !

     

    PAN-KARTON
    Bo ja chwalić się tylko czasem lubię.
    Również gratuluję Rumakowi wygranej a w szczególności rodzynka, Wilhelma Gustloffa, który budził wielkie zainteresowanie jak i wszystkim docenionym na tej świetniej imprezie. 

     

Rezultaty 0 - 5 z 5 pozycji
Udostępnij temat: