Rakieta V-2

Rakieta V-2
 • Samoloty, śmigłowce, szybowce, rakiety

Model jest darmowy i pobrany z internetu >> http://www.currell.net/models/v2.htm. Jego skala to 1:32. Na wysokość ma około 40 cm. Po tragicznym modelu (choć koniec był całkiem przeciwny) miałem pokusę zrobienia czegoś odprężającego. Od to ta rakietka ;). Elementy szare malowane farbą bo drukarka zrobiła je na fiolet, co nie gdzie widać. Na ostatniej wrędze na dole, te maźgi to specjalnie. Zapraszam do oceny i krytykowania! POZdro

Model nie został jeszcze oceniony

Komentarze

 1. syriusz2010-08-02 15:49:23

  Popieram słowa Beaty. Myślę, że w pełni odprężyłeś się przy klejeniu rakiety, choć model nie był, aż tak bardzo łatwy do wykonania (gabaryty). Model wyszedł Ci bardzo dobrze i równo. Staraj się fotografować modele na jednolitym tle ;-).

 1. beata2010-08-01 20:25:12

  Faktem jest,że przy dużej skali można zrąbac model.Klejenie dużych elementów wcale nie jest łatwiejsze.I nie zrobił Ci się bumerang.

 1. chudy2010-08-01 19:35:42

  duży model trzyma pion równo sklejone poszycie .ale przy tak dużym modelu trzeba bardziej dopracować szczegóły (chodzi m i o dół rakiety ) może trzeba zastosować szpachel ,bo jak pisałeś malowałeś ten model .wskoczyła dyszka ale z minusem .wiem że sklejanie dużych modeli jest trudniejsze niż te w mniejszej skali sam coś wiem o tym bo składam sokoła w dość dużej skali .przy dużych modelach modelarze uważają że można bardziej dopracować szczegóły (i mają rację )

 1. durdas2010-08-01 19:27:13

  Wojtek93 nie mam zielonego pojęcia o takich modelach ,ale tak szczerze to tu nie trzeba się znać bo i dożo do oceny nie ma ,a wykonanie na 10 i czysto zrobiony model .Pozdrawiam

Rezultaty 0 - 4 z 4 pozycji

Zaloguj się aby podzielić się swoimi komentarzami z innymi.

Nie posiadasz konta na Kartonowki.pl? - Zarejestruj się i zostań jednym z Nas! Logowanie