AVIA -B 135

AVIA -B 135
  • Samoloty, śmigłowce, szybowce, rakiety

Model wydawnictwa " ModelArt " . Skala 1:32. Model w opracowaniu E.Zarkova jako " free". Wydrukowałem na kartonie o gramaturze 180g/m2.

Model nie został jeszcze oceniony

Komentarze

  1. staszek2011-05-11 20:52:38

    Oś-prosta, koła grubość taka jak powinna być .Zagniecenia są tak jak pisałem : ) To czy oś wychodzi prosto czy sprawia wrażenie skosowania zależy od tego jak się robi fotkę.

  1. rafal_rafal42011-05-10 20:00:29

    Oś podłużna kadłuba krzywa, koła płaskie, zagniecenia kadłuba zwłaszcza przy owiewce.

  1. beata2011-05-09 21:57:33

    Ujjjjjjjjjj,Staszku jak na Twoje możliwości,to wyszło kiepsko.Ja dodam od siebie jeszcze tę dziurę na 2 fotce.

  1. primo2011-05-09 08:31:56

    Może gdybyś cyknął fotkę w osi samolotu i z dalsza to było by to widoczne. Według mnie na 7. zdjęciu tego nie widać. Moran-Saulnier? Powiedz, że to ten, na którym latali Polacy :).

  1. staszek2011-05-08 17:51:14

    Projektant zalecił wydrukować na kartonie 160g/m2 -ja wydrukowałem na Cansonie 180g/m2. Podczas klejenia używam kilku rodzaju klejów między innymi kleju" RED Q " typu wikol. Jest to klej wodny bardzo szybko wiążący i wystarczy mocniejszy docisk i mamy zapadnięty bok ( trudno rozrywalny).Oprofilowania wlotów robiłem jak na rysunkach i nie wyszły, więc poprawiłem i trochę zepsułem. Wznios skrzydeł jest o grubość płata ( sprawdzałem w googlach bo sam się dziwiłem że taki płaski). Klejenie zajęło mi coś ok.10 godz. Obecnie jestem na etapie wycinania wręg Moran-Saulnier w skali 1:33. Pozdrawiam-Staszek : )

  1. primo2011-05-08 15:28:05

    Na poszyciu za kabiną widać wgniecenia, dla czego!? Na wysokości oprofilowań wylotów z broni widać jakieś problemy. powinien być też minimalny wznios skrzydeł. Reszta to już w porządku. Czystko sklejony i dobrze wyretuszowany. Dam 9 ++.

  1. Arkuss2011-05-07 23:19:46

    Żadko spotykany samolot. Cóż o nim? W zasadzie wszystko ok,ale....no właśnie: na prawej stronie chyba coś Ci nie wyszło - od strony kabiny powyłaziły wręgi. Strasznie się to rzuca w oczy,przez ten kamuflaż. Tak poza tym to nie dopatrzyłem się niczego więcej.Niech spece od samolotów się wypowiedzą :)

Rezultaty 0 - 7 z 7 pozycji

Zaloguj się aby podzielić się swoimi komentarzami z innymi.

Nie posiadasz konta na Kartonowki.pl? - Zarejestruj się i zostań jednym z Nas! Logowanie