Spitfire Mk VB

Spitfire Mk VB
 • Samoloty, śmigłowce, szybowce, rakiety

Świeżo po sklejeniu, to już mój drugi model od dłuższego czasu. Celowo nie sklejałem "wiatrochronu" kokpitu.

 • Wykonanie:
 • Skala trudnosci:
 • Prezentacja:

Komentarze

 1. beata2012-12-19 22:24:39

  Kolega jeszcze się sporo musi nauczyć,ale wróżę Ci karierę w modelarstwie.Jak koledzy napisali "spitek" nie jest łatwy,ale dałeś mu radę.Retuszowanie krawędzi naprawdę "upiększa" model,no i wiatrochron też by się przydał pilotowi.

 1. szaman2012-12-15 06:38:12

  Popieram całkowicie Wojtka. To nie jest łatwy model, a że go skleiłeś to plus dla Ciebie. Gdybyś jeszcze poprawił te koła na szersze i śmigła oraz zainstalował owiewkę to byłby już inny model.Możesz to jeszcze zrobić. Zwracaj uwagę na takie rzeczy i podpatruj doświadczonych kolegów. Następny model wybierz łatwiejszy, nie spiesz się. Przeglądnij dział technika. Tam jest wszystko co Ci może być potrzebne.

 1. Wojtek932012-12-14 22:43:03

  Spitek to trudny model z racji swojej sylwetki. Dużo elementów trzeba by zmienić, grubsze koła, retusz, odpowiednie profilowanie czy wystające KM-y. Jednak rozumiem, że to Twoje początki więc nie poddawaj się i bierz raczej prostsze modele. Podglądaj innych, jak sobie z danymi modelami radzą, to będzie fajnie. Aha, wiatrochron to raczej element nieodzowny od samolotu, więc następne modele w go zaopatrz ;-), bo to tak jak byś jeździł samochodem bez przedniej szyby. Co kolejnego planujesz? POZdro.

Rezultaty 0 - 3 z 3 pozycji

Zaloguj się aby podzielić się swoimi komentarzami z innymi.

Nie posiadasz konta na Kartonowki.pl? - Zarejestruj się i zostań jednym z Nas! Logowanie