m/s \

m/s \
 • Okręty, statki, żaglowce
Wydanie: No014 Polski Statek Pasażerski Batory Seria: JSC Wydawnictwo: JSC Papers Model Skala: 1:400

Witam. Ukończyłem budowę modelu naszego Liniowca w skali 1:400. Generalnie przyjemna zabawa i bardzo wciągająca, kosztem czasu :) To mój drugi "Batory", tym razem tylko do linii wodnej. Myślę, że błędy to źle sklejona rufa, nieponapinane olinowanie w niektórych sektorach, widoczne łączenie na bocznej burcie pod skrzydłem mostku, za duża flaga na tylnym maszcie , z radaru nad sterówką zrezygnowałem, bo wg mnie szpeci sylwetkę transatlantyka, uniknąłem zbytnich fałdowań burt, jest ryngraf królewski na dziobnicy. Z tego co widzę w tut. galerii, to ten model "Batorego"- pasażerskiego ma najwięcej szczegółów i dopracowania. Proszę o ogólne opinie? Teraz pora na "Następcę". ts/s "Stefan Batory", pracowanie z początku roku GPM, ale to już duużo wyższy stopień trudności :-)

 • Wykonanie:
 • Skala trudnosci:
 • Prezentacja:
m/s m/s m/s m/s m/s m/s m/s B i SB ts/s

Komentarze

 1. kuwait302014-06-08 12:20:34

  Model już za kuloodporną szybą :) http://ifotos.pl/zobacz/DSC04964J_eeehern.JPG/

 1. kuwait302014-06-03 16:42:06

  Kilka ostatecznych poprawek np. barierki nad mostkiem, metalowa rama skrzydeł mostku, "pokrowce" szalup ratunkowych i mocowania itd , teraz tylko szklana gablotka i na półkę :) Kilka zdjęć poniżej http://ifotos.pl/zobacz/ms-Batory_eexwnax.JPG/ http://ifotos.pl/zobacz/ms-Batory_eexwnqa.JPG/ http://ifotos.pl/zobacz/ms-Batory_eexwepx.JPG/ http://ifotos.pl/zobacz/ms-Batory_eexwepe.JPG/ http://ifotos.pl/zobacz/ms-Batory_eexwepa.JPG/ http://ifotos.pl/zobacz/ms-Batory_eexwehe.JPG/ http://ifotos.pl/zobacz/ms-Batory_eexwerp.JPG/

 1. Rumak2014-05-25 22:11:26

  Model nie jest jeszcze idealny, ale nabierasz wprawy i dowodem na to jest twoja świadomość popełnionych błędów. ( nawet je opisałeś) Jak na małą skalę 1:400 cieszy dość spora ilość detali. Model nie jest trudny (brak części dennej) co pracochłonny. Teraz należy się starać, by przy budowie Stefana Batorego te błędy wyeliminować. Mimo tych mankamentów, Batory wzbudził moją ciekawość.

Rezultaty 0 - 3 z 3 pozycji

Zaloguj się aby podzielić się swoimi komentarzami z innymi.

Nie posiadasz konta na Kartonowki.pl? - Zarejestruj się i zostań jednym z Nas! Logowanie