Misja "Amelia" L-10E Electra

  1. haydee 2024-05-28 10:04:22

    A teraz konkurs na rozruszanie szarych komórek. Co zrobić z częcią 32, żeby dała się zamontować tak jak chce autor 

  1. PAN-KARTON 2024-05-28 12:31:51

    Przez trojkat brakuje Lini zgięcia lub wyoblenia ? 

    Albo trójkątem do góry?

    Daj jeszcze zdjęcie od tylca

  1. PAN-KARTON 2024-05-28 15:21:23

    Po obejrzeniu na komputerze można by się tam dopatrywać nieudolnej perspektywy narysowanej przez autora opracowania.

    I faktycznie zagwozdka jest co ma wyjść z tej części i jak to dołączyć do kadłuba

    Obstawiam jednak że trójkątem do góry i zwężeniem do tyłu... Brakuje mi jednak wyoblenia od spodu na części ???

  1. haydee 2024-05-28 16:27:57

    Cześć 32 jest źle narysowana. W sensie jej skłądowe elementy są dobre ale przylegają do niewłąściwych ścianek względem siebie. Należy je obrucić tak jak zielona strzałka. Dorzucam fotę do czego to ma być doczepione na kadlubie. No trochę mi to zajęło 

  1. PAN-KARTON 2024-05-28 16:53:14

    Cześć 32 jest źle narysowana. W sensie jej skłądowe elementy są dobre ale przylegają do niewłąściwych ścianek względem siebie. Należy je obrucić tak jak zielona strzałka. Dorzucam fotę do czego to ma być doczepione na kadlubie. No trochę mi to zajęło 

    haydee

    A dla mnie jest dobrze narysowana ! Źle profilujesz element. ( zrobiłem go dla Ciebie ) Niedbale, ale tak to powinno iść, moim zdaniem Listki za wręgą 32b zagnij do środka, oprócz poziomego górnego, a najmocniej listki dolne.

    Myślałem że pytasz jak go przykleić i dlatego odpisywałem którą stroną w którą

  1. haydee 2024-05-28 19:02:49

    ...

    A dla mnie jest dobrze narysowana ! Źle profilujesz element. ( zrobiłem go dla Ciebie ) Niedbale, ale tak to powinno iść, moim zdaniem Listki za wręgą 32b zagnij do środka, oprócz poziomego górnego, a najmocniej listki dolne.

    Myślałem że pytasz jak go przykleić i dlatego odpisywałem którą stroną w którą

    PAN-KARTON


    Masz rację, jest dobrze rozrysowany. Dopiero jak popatrzyłem na fotkę u Ciebie to iskra między komórkami przeskoczyła, dziękuję. W ramach podziękowania załączam zdjęcie piwka, które bym Ci za to postawił 

    Ten element zakończył kadłub, jeszcze dogładzanie ale już nie dziś.

     

     

  1. PAN-KARTON 2024-05-28 19:34:46


    Masz rację, jest dobrze rozrysowany. Dopiero jak popatrzyłem na fotkę u Ciebie to iskra między komórkami przeskoczyła, dziękuję. W ramach podziękowania załączam zdjęcie piwka, które bym Ci za to postawił 

    Ten element zakończył kadłub, jeszcze dogładzanie ale już nie dziś.

    haydee


    Gul, gul, gul, gul... druga połowa dla Ciebie, na zdrowie

  1. mirkuch 2024-05-28 22:04:12

    Jak ja zazdroszczę tak czystego wykonania ;) jeszcze na takim jasnym kolorze wydaje mi się to szczególnie trudne do osiągnięcia  a ogon i usterzenie to ciekawa konstrukcja w tej wycinance;) 

  1. szaman 2024-05-31 09:00:50

    Bardzo ciekawie to wszystko wygląda i elegancko. Szkoda tylko, ze fotki nie oddają tego srebrnego tak jak myślę jest w rzeczywistości. W każdym razie jedną trudna sprawę masz w zasadzie za sobą. Kolejna taka to będą silniki i na to właśnie czekam. 

Rezultaty 40 - 49 z 49 pozycji
Udostępnij temat: