Przeciszów 2024

  1. PAN-KARTON 2024-09-25 19:25:00

    Sorki muszę to zrobić !
    KOPIA WPISU Z AKTUALIZACJĄ: aktualne podsumowanie na końcu

     

    Noooo, takiej ekipy z kartonówek to się nie spodziewałem. Rok jeżdżenia po wystawach, na których zawsze się udawało z kimś spotkać. A TU wysyp Szanownych przedstawicieli.
    Udało mi się spotkać face to face z 15 osobami z Naszego forum.

    .

    I ja 16 robaczek... Jedna osoba mi ucieka od kilku wystaw, ale poznaje jego modele. Jeszcze będzie okazja.

    Wspaniała atmosfera, wiele cennych trików modelarskich wymienianych w rozmowach. Każdy coś od siebie przekazał i z życia Modelarza i coś o sobie...

    WSPANIAŁE PRZEŻYCIE !!!

    edit: 25-09-24 - zapomniałem o jednym spotkaniu, taka była napięta atmosfera

    Poprawiłem ilości osób z Naszej parafii 18 person. Ciekawe czy ktoś był a się udało mu nie ujawniać ?
    Ujawniają się koledzy tajniacy czyli osiemnastu z takiego malutkiego forum !
    kogo duma rozpiera że tu przynależy ?

  1. Wojok 2024-09-25 22:02:34

     

    ...Przez prawie całe życie, dwóch naszych kolegów mieszkało w bloku na przeciwko siebie. Jeden widział okna drugiego ze swojego okna i się nie znali.

    Do czego ten świat zmierza ? ...

     

     

    PAN-KARTON


    Hmm, chyba wiem o kogo chodzi

  1. Limaks 2024-09-29 22:32:26

    O kurna... Panowie ale dyskutejszyn się tu rozkręciło. 

    Aż mi przykro, że mnie tam Wami nie było. Niestety obowiązki służbowe były w tym momencie ważniejsze. 

    Obiecuję się poprawić za rok. I mam nadzieję, że zacne grono o którym tu mowa za rok również będzie.

    Trzymam kciuki. Tym czasem zapraszam na paprykarz. 

  1. PAN-KARTON 2024-09-30 00:09:11

    Tym czasem zapraszam na paprykarz. 

    Limaks


    Namawiał, namawiał i namówił... do zobaczenia

Rezultaty 40 - 44 z 44 pozycji
Udostępnij temat: