Polsko - Czechosłowacka konserwa na ośmiu kołach

  1. PAN-KARTON 2024-06-24 12:20:36

    Dorobiłem jeszcze wspomniane wcześniej systemy automatycznego pompowania kół i zaraz idę robić galerie końcową.

     I by było na tyle... 

    Skorpion

    SAP chyba nie działa, fota nr 3 i lekki na to dowód bo tylna opona jak by chciała zejść z felgi niedopompowana ?

    Byś lepiej napisał jakiś poradnik jak brudzić w taki fajny sposób, kolory każdy widzi inaczej więc podobieramy sobie już na swoje oko

  1. Skorpion 2024-06-24 13:02:32

    Ano tak, felgi mi ogólnie wyszły trochę mniejsze i na niektórych ujęciach ( zwłaszcza z bliska ) tak to wygląda - mówi się trudno :)) Brudzenia to ja się tak naprawdę wciąż uczę, trochę pomaga mi w tym mentalnie kolega Pawelelka77 a trochę różnej maści fotki modeli innych ludzi. Tak naprawdę to używam tylko suchych pasteli które ścieram na proszek, czasem coś zmieszam i pylę po modelu z reguły pędzelkiem i szczerze mówiąc nie czuje się "upoważniony" do robienia poradników :) Niemniej cieszę się iż się podoba :)) A korzystając z okazji zapraszam do galerii... 

  1. PAN-KARTON 2024-06-24 13:21:35

    Ano tak, felgi mi ogólnie wyszły trochę mniejsze i na niektórych ujęciach ( zwłaszcza z bliska ) tak to wygląda - mówi się trudno :)) Brudzenia to ja się tak naprawdę wciąż uczę, trochę pomaga mi w tym mentalnie kolega Pawelelka77 a trochę różnej maści fotki modeli innych ludzi. Tak naprawdę to używam tylko suchych pasteli które ścieram na proszek, czasem coś zmieszam i pylę po modelu z reguły pędzelkiem i szczerze mówiąc nie czuje się "upoważniony" do robienia poradników :) Niemniej cieszę się iż się podoba :)) A korzystając z okazji zapraszam do galerii... 

    Skorpion


    Kilka słów a ile przekazanej wiedzy ! Pewnie nikt się nie poczuwa do robienia poradników, ale lepiej napisać o czymś dwa razy niż w ogóle.
    Ja tam nie mam obiekcji, jak coś sprawdzę na sobie to piszę o tym jak bym poznał wszystkie tajniki, po czym się okazuje że są lepsi i przyjmuję to na klatę i uczę się od nich. Na tym to polega.

    Lecę do galerii

Rezultaty 80 - 83 z 83 pozycji
Udostępnij temat: